KONST / Litografier / Offsetlitografier 16034494
*
nr 1603 4494
Göran Tull
(f. 1942), Sverige
Offsetlitografier, 2 st, "Bullens pilsnerkorv". Signerad, numrerad 50/100, daterad -03 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Kondition: En saknar glas, skadad
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 18:27:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 05:06:10
1
500 kr
4/3 18:01:11
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran tull litografier offsetlitografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Göran Tull
Kondition: En saknar glas, skadad
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
nr 1603 4494
Göran Tull
(f. 1942), Sverige
Offsetlitografier, 2 st, "Bullens pilsnerkorv". Signerad, numrerad 50/100, daterad -03 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Kondition: En saknar glas, skadad
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 05:06:10 | 1 | 500 kr |
4/3 18:01:11 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran tull litografier offsetlitografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28